E-mail

cestujnakupuj@gmail.com

100% největší výběr kočárků ČR – Desítky kočárků na 1.150 m2


Jinde více nenajdete. To nám věřte. Pomůžeme najít ten pravý kočárek pro vás! Téměř 200 kočárků a desítky autosedaček na jednom místě. Přijeďte za námi. Specialisté na kočárky. Zboží máme skladem. Své zákazníky známe. Kočárky nás prostě baví. Milý a osobní přístup.

Kočárky

Čekáte miminko? Gratulujeme!

Přijeďte si k nám vybrat kočárek. Rádi Vám pomůžeme najít ten správný. Cesta k nám se vyplatí. Ať jste z Prahy, nebo z Ostravy!

Vybíráte kočárek? Věnujte minutku čtení

Pokud čekáte miminko, nebo jej již máte, srdečně Vám gratulujeme. Doufáme, že okamžiky s dětmi pro Vás budou ty nejradostnější ze všech. 

Náš obchod se již 16 let specializuje na prodej veškerého dětského sortimentu a hlavně kočárků. Právě o kočárkách bude příštích pár vět. 

Výběr kočárku je rozhodnutí, které provádíte na příštích několik let dopředu a proto na tom, jaký kočárek zvolíte, skutečně záleží. Náš obchod www.kocarky.cz není pouze internetovým obchodem, vlastně jsme mnohem více kamenným obchodem, protože víme, že výběrem kočárku na internetu si sice dokážete udělat určitou představu, ale koupit jej vyzkoušení je jako kupovat sedačku bez toho, abyste se na ni posadili. Protože každý má jinou představu a pro každého je vhodný trochu jiný typ kočárku, je mnohem rychlejší si udělat cestu do dobrého obchodu, kde zákazníkovu poradí, než trávit hodiny vybíráním na internetu, nebo pročítáním diskusí. 

V našem obchodě naleznete více jak 50 typů a značek a typů kočárků, každý v mnoha barevných variantách. Celkem tedy u nás uvidíte více jak 300 kočárků, což Vám nikdo jiný na jednom místě neukáže (i když se tak některé obchody prezentují).  

Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a projdeme s ním celý výběr. Na základě našich mnohaletých zkušeností dokážeme poradit a i třeba upozornit na to, co je a není vhodné pro určité podmínky. Jiný kočárek potřebujete, pokud měří tatínek například 185cm a vy řádově méně, nebo pokud třeba budete chtít jezdit v terénu a kombinovat to s městským provozem. Jiný kočárek je vhodný, pokud bude často skládán a opět jiný to bude, pokud jde hlavně o váhu. Vše toto si máte v našem obchodě možnost vyzkoušet. 

Výběr kočárku je trochu podobný výběru auta. Málokdo kupuje auto jen podle toho, že se mu nějaké líbí, ale ptáme se i na dostupnosti náhradních dílů, jak daleko je nejbližší servis a v neposlední řadě také to, jak se prodejce zachová, pokud budeme muset být nějaký čas bez vozidla. 

Náš obchod má vlastní servisní zázemí, vlastní 3 servisní techniky, kteří jsou prakticky neustále přítomni v obchodě. Pokud Vás tedy bude na kočárku cokoliv trápit, jsme připraveni se tomu ihned věnovat a problém pokud možno vyřešit. Jakožto největší prodejci kočárku v ČR máme k dispozici velkou část náhradních dílů z mnoha typů kočárků. Pokud je problém možnost odstranit ihned, rádi to pro Vás uděláme, protože víme, že být bez kočárku je nepříjemné. Pokud by kočárek u nás musel zůstat, máme připravenu flotilu půjčovacích kočárků, díky kterým tento čas v pohodlí překonáte. Na rozdíl od prakticky všech ostatních obchodů tedy reklamace a opravy řešíme přímo, tedy ušetříme spoustu Vašeho času, protože kočárky nezasíláme do jiných opraven a servisních center. U žádného jiného obchodu nebude tak krátce bez kočárku, jako u nás. Toto je naše garance. 

Protože chceme, aby Váš kočárek byl stále jako nový, máte možnost na něj využít i garančních prohlídek. V praxi to funguje tak, že všechnu údržbu, kterou kočárek vyžaduje, tedy například promazání mechanických částí, nastavení brzdných mechanismů a podobně, Vám provádíme my a to zcela zdarma, jako poděkování za nákup v našem obchodě. 

Daniela – kočárky a dětské zboží

Největší dětský obchod ve Středočeském kraji

  • Navigace: N50.025849, E15.181868
  • Tel.: +420 605 171 192
  • Tel2.: +420 321 726 032
  • DIČ: CZ-252 66 489
  • IČ: 252 66 489

Doporučené články