E-mail

cestujnakupuj@gmail.com

O nás

HALABALA je koncept nekuřácké kavárny s dětským koutkem a posezením na zahrádce, ve kterém se budou cítit dobře jak rodiče, tak jejich děti. Myšlenka založit takovýto prostor vznikla na základě vlastní zkušenosti s nedostatkem podobných prostor v naší lokalitě. Věříme proto, že u nás najdou děti dostatek místa pro své hry a zároveň se u nás jejich rodiče budou cítit spokojeně a odpočatě.

Vedle prostorného dětského koutku a herních prvků na zahrádce nabízíme našim nejmenším hostům výběr nápojů a svačinek. Vaše děti si jistě pochutnají na 100% ovocném pyré, či jogurtových dezertech. K dispozici je mikrovlnná trouba, kde dětem můžete připravit jídlo donesené z domova. Samozřejmostí je také zázemí s přebalovacím pultemnočníky, plenkami a redukčním sedátkem na WC.

Rodičům nabízíme vynikající kávučaje, chai latté a čerstvé domácí limonády. Na větší či menší hlad nabízíme domácí Panini a zapečené toasty a na chuť se vždy najde něco sladkého ke kávě nebo čaji. K dispozici je wi-fi připojení zdarma a ke čtení časopisy nebo knihy z naší knihovničky, které si můžete půjčit i s sebou domů.

Cyklisté jsou u nás vítáni, takže když přijedete na kole, můžete si u nás kolo schovat do vchodu domu, nebo připnout před kavárnou, kde na něj přes výlohu uvidíte.

Důležité upozornění

Jelikož při nepřízni počasí nelze využívat venkovní posezení na zahrádce a vnitřní kapacita kavárny je poměrně omezená, doporučujeme si zejména v odpoledních a večerních hodinách stolek u nás dopředu rezervovat. Pokud byste přesto přišli a neměli se v kavárně kde usadit, můžete pobýt i v naší oddělené místnosti, kterou používáme zejména pro dětské kroužky a oslavy narozenin. Nápoje i občerstvení, které si v kavárně objednáte, si můžete odnést s sebou a v místnosti je i dostatek herních prvků pro vaše děti.

Kontakty

Adresa

Kontakty

  • E-mail: halabala“zavináč“hladkov.cz
  • Telefon: +420 222 264 838
  • Telefon pro organizaci oslav, pronájmy kavárny apod.: +420 724 165 826
  • Facebook: www.facebook.com/halabalacafebaby

Doporučené články